O nama

U “Spread”-u, svaki projekt je prilika za stvaranje jezične simfonije koja će dodatno naglasiti vašu priču.

Naš proces osiguravanja neusporedivih brand iskustava koji uključuje pomnu fuziju kreativnosti i inovativnih strategija, uz rezultat da naši klijenti istupaju na tržištu.

 

Upoznajte naš tim

Gdje inovacija i smijeh idu ruku pod ruku

Hrvoje

Director

hrvoje@spread.hr

Marjeta

Sales Director

marjeta@spread.hr

Tomislav

Project Manager

tomislav@spread.hr

Nikica

Web developer

nikica@spread.hr

Ida

Graphic Designer

ida@spread.hr

Goran

Graphic Designer

goran@spread.hr

Borna

SEO

borna@spread.hr

Domagoj

Digital Marketing

domagoj@spread.hr

Naši partneri

Uz dugogodišnju suradnju

Sviđa li vam se što vidite?

Spread d.o.o.

SPREAD društvo s ograničenom odgovornošću za promidžbu

Sjedište: SPREAD d.o.o.,
Vale Vouka 17a, Zagreb

Temeljni kapital društva:
20.000,00 HRK / 2.654,46 EUR – uplaćen u cijelosti

Registarski sud:
Trgovački sud, Zagreb
MB: 05066425
OIB: 40042339401
IBAN: HR4423400091111001159, Privredna banka Zagreb, Radnička cesta 44, Zagreb

Direktor: Hrvoje Anić

Kontakt

Rado bismo razgovarali s vama.
Slobodno nas kontaktirajte koristeći dolje navedene podatke.

Adresa

say hi

Izaberite vrstu projekta koji vam je potreban, priložite kratak opis i očekujte naš odgovor uskoro